Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do udziału w V Elbląskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Zgłoszenia solistów oraz duetów i zespołów wokalnych do konkursu dokonują opiekunowie do dnia 4 listopada 2022 r. (piątek) do godz. 15.00 w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przy ul. Gen. Józefa Bema 37. Uczestnicy w eliminacjach przygotowują i wykonują jedną piosenkę o charakterze patriotycznym.

Przesłuchanie uczestników odbędzie się 9 listopada 2022 r. (środa) od godz. 11.00 w siedzibie MDK przy ul. Gen. Józefa Bema 37 w Elblągu (najpierw klasy 1–3, następnie klasy 4–8 i wokaliści szkół średnich).

Kryteriami oceny ogólnej będą: dobór repertuaru, interpretacja utworów, innowacje artystyczne, muzykalność i warunki głosowe wykonawców oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się  po przesłuchaniu poszczególnych kategorii wiekowych.

Poniżej regulamin i  karta zgłoszenia uczestnika.

-------> POBIERZ REGULAMIN <-------