Koncert i warsztaty gospel z Brianem Fentressem

Nauczyciele MDK w Elblągu Joanna Ślesicka i Adam Bartusz przygotowali WARSZTATY GOSPEL z Brianem Fentressem. Już w najbliższy weekend młodzi wykonawcy Diamentów MDK w Elblągu będą pobierać lekcje wokalne, a efekty będziecie mogli usłyszeć w najbliższą niedzielę podczas koncertu w Młodzieżowym Dom Kultury w Elblągu przy ul. Bema.

Brian Fentress to doświadczony dyrygent, pedagog, aranżer i wokalista z pasją; założyciel chóru Gospel Joy. Współpracował z tak znamienitymi artystami jak: Kirk Franklin, Mietek Szcześniak, Natalia Niemen. Był uczestnikiem ósmej edycji programu “The Voice of Poland”. Aktualnie pełni funkcję kierownika Katedry Musicalu w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Głównym organizatorem wydarzenia jest STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY.

Wielkie podziękowania dla wspaniałych darczyńców i sponsorów:
- KINGDOM Elbląg Nieruchomości
- PRINTED CIRCUIT BOARD TECHNOLOGY Sp. z o.o.
- RTS Elbląg Renault/Dacia/Nissan.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie.