Prezydent Elbląga Witold Wróblewski spotkał się z członkami zespołu Diamenty.

"Dzisiejsze spotkanie z Zespołem Diamenty z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, który zdobył Grand Prix XXIX Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. To kolejny w ostatnim czasie sukces elbląskich młodych artystów. Raz jeszcze serdecznie gratuluję zdobytej najwyższej nagrody. Cieszę się, że mamy tak uzdolnione dzieci i młodzież, która może rozwijać swoje pasje i talenty w Młodzieżowym Domu Kultury. Dziękuję i gratuluję nie tylko młodym artystom, ale również trenerom, instruktorom i rodzicom, którzy bardzo angażują się w rozwój zespołu. Diamenty doskonale promują nasze miasto. Życzę dalszych sukcesów oraz spełnienia marzeń i realizacji kolejnych zamierzeń – a tych jak dziś słyszałem jest wiele." – napisał na swoim oficjalnym profilu społecznościowym prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Fot. Urząd Miejski w Elblągu.