Opis alternatywny powinien przekazać treść ilustracji

Mile widziani są też młodzi ludzie zainteresowani piosenką poetycką, próbujący pisać poezję lub muzykę.

W ramach sekcji działają dwa zespoły -  młodzieżowy zespół wokalny Szalone i Szalone Małolaty.

Uczestnicy zajęć biorą udział i zawsze odnoszą sukcesy w ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwalach, m.in. Ogólnopolski Festiwal Tomaszowska Wiosna, Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?, czy Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie.

Dorobek artystyczny pracowni wokalnej często prezentowany jest na różnorodnych imprezach miejskich i regionalnych.

Chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetki naszych instruktorów wokalu. Oto oni!!!

AGA BRENZAK ❤️

Wokalistka, aktorka scen muzycznych współpracująca z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni („Grase“, „Chłopi“, „Shrek“, „Spamalot“) oraz Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu („Siła Sióstr“, Hemar.Marchewka. – Próba generalizacji.“, „Tajemnica Tomka Sawyera“). Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Porusza się swobodnie w wielu stylistykach od muzyki pop przez musical po jazz. Brała udział w wielu konkursach i koncertach na terenie całej Europy jako wokalistka, a także członek zespołu pieśni i tańca. Bierze udział w wielu muzycznych projektach m.in. „Tribute to Justin Timberlake“, a także Szymon Sutor Orchestra, jako solistka. Występowała wraz z orkiestrą Tomasza Szymusia podczas Sopot Top of the Top w roku 2013 (chórki). Uczestniczka III edycji programu X-Factor. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem.

ŁUKASZ REKS❤️

Młody wokalista z charyzmą, który zachwyca na scenie swoją muzykalnością i czarującą aurą. Właściciel niespotykanego głosu o wyjątkowej, ciepłej barwie. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku wokalistyka jazzowa w klasie Krystyny Stańko oraz Conservatorium w Amsterdamie w klasie Humphreya Campbella. Najlepiej odnajduje się w muzyce jazzowej, soulowej i R&B. Laureat wielu festiwali, miedzy innymi Festiwalu Andrzeja Zauchy w Bydgoszczy. Wokalista w projekcie Adama Bałdycha „Mozaika-Impesje”. Występował z Zamojską Orkiestrą Symfoniczną oraz Big Bandem Gorzowiskim. Śpiewał w trójmiejskim chórze gospel No Saints, z którym wydał płytę „Ten Jeden Dzień” zawierającą autorski utwór wokalisty. Uczestniczył w warsztatach przeprowadzanych przez takie osoby jak Grażyna Łobaszewska, Mietek Szcześniak, Elżbieta Zapendowska, Janusz Szrom, Dorota Miśkiewicz. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem.