Wyniki XXXVI Grodzkiego Forum Teatrów Szkolnych MDK w Elblągu
1. Zespół teatralny „Podaj dalej” SP 11 Spektakl „Miałem sen” autorstwa opiekuna zespołu Bożeny Balbuzy w oparciu o scenariusz przedstawienia „W świecie komputera” Ewy Bembenisty.
2. miejsce ex aequo: zespół teatralny SP 1 kl. III b przygotowany przez Małgorzatę Iwaniszyn. Spektakl autorstwa W. Karpińskiego pt. „Pewnego razu” oraz Teatr Muzyczny MDK - grupa II. Spektakl „Teatrrr” autorstwa Wojciecha Karpińskiego – prowadzącego zespół. Trzeciego miejsca Jury nie przyznało.
4. wyróżnienia aktorskie: Igor Wiśniewski Zespół teatralny kl III b SP1, Marcel Gerke Teatr Muzyczny MDK - grupa I, Kinga Gastoł Teatr Muzyczny MDK - grupa II i Franciszek Rusin Zespół teatralny „Podaj dalej” SP 11.

15 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 10:00, w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przy ul. Bema odbyło się XXXVI Grodzkie Forum Teatrów Szkolnych MDK w Elblągu. Poziom przedstawień był bardzo wysoki. Prezentowane przez młodzież i dzieci wykonania stały na bardzo wysokim poziomie artystycznym, w związku z czym jury miało trudne zadanie.