W minioną sobotę, 2 września 2023 r., Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował malowanie w plenerze, które miało miejsce w sercu elbląskiej starówki, na Starym Rynku. Każdy chętny miał możliwość spróbować swoich sił. W wydarzeniu wzięły udział zarówno osoby początkujące, jak i te mające już większe doświadczenie w tej dziedzinie sztuki. Wszyscy zainteresowani mieli również możliwość robienia zdjęć. Oto, co utrwaliliśmy na fotografiach. Zobaczcie!

Sobotnie wydarzenie było również doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Ostatnie dni wakacji i początek nowego roku szkolnego to doskonały czas, by rozpocząć przygodę z szeroko rozumianą kulturą i sztuką poprzez uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury. MDK jest otwarty na różnorodne inicjatywy dzieci i młodzieży, które realizują siebie poprzez sztukę, rozwijają swoje zainteresowania, kształtują osobowość, stając się wyczulonymi na piękno i wrażliwymi na drugiego człowieka. Prowadzimy  m.in. zajęcia artystyczne, sportowe, rekreacyjne, naukowe i techniczne. Zapisy wciąż trwają. Zajęcia prowadzą nauczyciele – instruktorzy i specjaliści w swoich dziedzinach: artyści plastycy, muzycy, aktorzy, filmowcy, sportowcy – wszyscy z przygotowaniem pedagogicznym.